Leírás és Paraméterek
Ez a színes, fehér alapon narancs körös tapéta egyedi és modern megjelenést kölcsönöz otthonodnak. A hab felületű tapétával a falak élettel telivé válnak, miközben az elegáns színkombináció segítségével egyedülálló stílust teremthetsz. A 13081-70 cikkszámú termék könnyen felszerelhető, így biztosan nem fog csalódni benne. Az egyszerű és letisztult dizájn pedig minden helyiséget megfiatalít és modernizál. Próbald ki Te is!
| Gyártó | Erismann |
| Típus | Készletes Novara tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a színes, fehér alapon narancs körös tapéta egyedi és modern megjelenést kölcsönöz otthonodnak. A hab felületű tapétával a falak élettel telivé válnak, miközben az elegáns színkombináció segítségével egyedülálló stílust teremthetsz. A 13081-70 cikkszámú termék könnyen felszerelhető, így biztosan nem fog csalódni benne. Az egyszerű és letisztult dizájn pedig minden helyiséget megfiatalít és modernizál. Próbald ki Te is!
Paraméterek
| Gyártó | Erismann |
| Típus | Készletes Novara tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |