Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Domdeco |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | vlies hátoldal |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
| Illesztése | 0cm |
Paraméterek
| Gyártó | Domdeco |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | vlies hátoldal |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
| Illesztése | 0cm |