Leírás és Paraméterek
Ez a színes, virágos tapéta egy igazi különlegesség. A barna alapot csillogó akril hab díszíti, ami a falakon fényesebbnek tűnik. A virágok színei vidámak és élénkek, így biztosan feltöltik az otthont melegséggel és szeretettel. Az akril hab segítségével a tapétának hosszan tartó minősége van, így nem kell aggódnia amiatt, hogy hamar elhasználódik. Ez a természetes anyagokból készült tapéta biztosan megfelel mindenki igényeinek! Cikkszám: 33765
| Gyártó | Alegro |
| Minta | Virág, levél |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúság | 10 m |
| Szélesség | 0,53 cm |
| Súly | 0,5 kg |
| Anyaga | papír hátoldal, akril hab felület |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a színes, virágos tapéta egy igazi különlegesség. A barna alapot csillogó akril hab díszíti, ami a falakon fényesebbnek tűnik. A virágok színei vidámak és élénkek, így biztosan feltöltik az otthont melegséggel és szeretettel. Az akril hab segítségével a tapétának hosszan tartó minősége van, így nem kell aggódnia amiatt, hogy hamar elhasználódik. Ez a természetes anyagokból készült tapéta biztosan megfelel mindenki igényeinek! Cikkszám: 33765
Paraméterek
| Gyártó | Alegro |
| Minta | Virág, levél |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúság | 10 m |
| Szélesség | 0,53 cm |
| Súly | 0,5 kg |
| Anyaga | papír hátoldal, akril hab felület |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |