Leírás és Paraméterek
Ez a színes, virágos tapéta egy igazi különlegesség. A barna alapot csillogó akril hab díszíti, ami a falakon fényesebbnek tűnik. A virágok színei vidámak és élénkek, így biztosan feltöltik az otthont melegséggel és szeretettel. Az akril hab segítségével a tapétának hosszan tartó minősége van, így nem kell aggódnia amiatt, hogy hamar elhasználódik. Ez a természetes anyagokból készült tapéta biztosan megfelel mindenki igényeinek! Cikkszám: 33766
| Gyártó | Alegro |
| Minta | Virág, levél |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Anyaga | Akril hab felület és papír hátoldal |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a színes, virágos tapéta egy igazi különlegesség. A barna alapot csillogó akril hab díszíti, ami a falakon fényesebbnek tűnik. A virágok színei vidámak és élénkek, így biztosan feltöltik az otthont melegséggel és szeretettel. Az akril hab segítségével a tapétának hosszan tartó minősége van, így nem kell aggódnia amiatt, hogy hamar elhasználódik. Ez a természetes anyagokból készült tapéta biztosan megfelel mindenki igényeinek! Cikkszám: 33766
Paraméterek
| Gyártó | Alegro |
| Minta | Virág, levél |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Anyaga | Akril hab felület és papír hátoldal |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |