Leírás és Paraméterek
A Galactik katalógus tapétái egy másik galaxisba viszik el a nézőt. A falat fényessé, ragyogóvá, csillogóssá varázsolják. A tapéták textúrája és szerkezete kézzelfogható. Modern, grafikus, geometriai és rombusz minták váltakoznak a katalógusban.
Galactik katalógusunkban a 3D hatású tapétákat a modern stílus kedvelőinek ajánljuk. Egyszínű metál fényű tapétáktól egészen a geometrikus mintákig válogathatnak. Szállítási idő 5-7 munkanap.
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Illesztése | 32cm |
| Stílus | Modern, strukturált, 3D, kocka, hatszög, geometriai mintás tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, folyosó, nappali, étkező, előszoba, konyha |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |
Leírás
A Galactik katalógus tapétái egy másik galaxisba viszik el a nézőt. A falat fényessé, ragyogóvá, csillogóssá varázsolják. A tapéták textúrája és szerkezete kézzelfogható. Modern, grafikus, geometriai és rombusz minták váltakoznak a katalógusban.
Galactik katalógusunkban a 3D hatású tapétákat a modern stílus kedvelőinek ajánljuk. Egyszínű metál fényű tapétáktól egészen a geometrikus mintákig válogathatnak. Szállítási idő 5-7 munkanap.
Paraméterek
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Illesztése | 32cm |
| Stílus | Modern, strukturált, 3D, kocka, hatszög, geometriai mintás tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, folyosó, nappali, étkező, előszoba, konyha |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |