Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Erismann |
| Katalógus | Fashion for walls 4 |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Minősége | Kiváló |
| Anyaga | vlies, vinyl |
| Ajánlott helyiség | hálószoba, konyha, nappali, étkező, előszoba, tároló, iroda, folyosó. |
| Szállítási idő | 7 munkanap |
Paraméterek
| Gyártó | Erismann |
| Katalógus | Fashion for walls 4 |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Minősége | Kiváló |
| Anyaga | vlies, vinyl |
| Ajánlott helyiség | hálószoba, konyha, nappali, étkező, előszoba, tároló, iroda, folyosó. |
| Szállítási idő | 7 munkanap |