Leírás és Paraméterek
10m hosszú 53 cm széles vlies hátoldalú, hab felületű, jól mosható, szárazon maradék nélkül eltávolítható tapéta. Csak a falat kell ragasztózni, ajánlott Profi Vlies és Adhesiva ragasztók. Szállítási idő 2-3 munkanap.
| Gyártó | Domdeco |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúság | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Minősége | Kiváló, mosható |
| Anyaga | vlies hátoldal, hab felület |
| Illesztése | 32cm |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
10m hosszú 53 cm széles vlies hátoldalú, hab felületű, jól mosható, szárazon maradék nélkül eltávolítható tapéta. Csak a falat kell ragasztózni, ajánlott Profi Vlies és Adhesiva ragasztók. Szállítási idő 2-3 munkanap.
Paraméterek
| Gyártó | Domdeco |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúság | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Minősége | Kiváló, mosható |
| Anyaga | vlies hátoldal, hab felület |
| Illesztése | 32cm |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |