Leírás és Paraméterek
| Típus | Lacantara P+S tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Négyzetméter | 5m2 |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, színtartó, maradéktalanul eltávolítható |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Típus | Lacantara P+S tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Négyzetméter | 5m2 |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, színtartó, maradéktalanul eltávolítható |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |