Leírás és Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| Tapéta katalógus | Confetti |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya 1kg | |
| Anyaga | vlies, vinyl |
| Helyiség | Előszoba, hálószoba, folyosó, nappali |
| Minősége | Kiváló, mosható |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| Tapéta katalógus | Confetti |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya 1kg | |
| Anyaga | vlies, vinyl |
| Helyiség | Előszoba, hálószoba, folyosó, nappali |
| Minősége | Kiváló, mosható |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |