Leírás és Paraméterek
Ez a csodálatos csíkos narancs, arany színű tapéta egyedi megjelenést kölcsönöz otthonának. A színek összehangolása és a finom minták segítségével egy igazán látványos hatás érhető el. A tapétának köszönhetően otthona meleg, barátságos hangulatot áraszt. Az anyag minősége magas, hosszan tartó használatra alkalmas. Különleges szerkezete miatt nemcsak jól néz ki, de ellen is áll a penészedésnek és az alacsony páratartalmú helyiségekben is megfelelő viseletet biztosít. Ez a tapéta tökéletes viselet lesz mindennapi otthonodban!
| Típus | Tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Szállítási ideje | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a csodálatos csíkos narancs, arany színű tapéta egyedi megjelenést kölcsönöz otthonának. A színek összehangolása és a finom minták segítségével egy igazán látványos hatás érhető el. A tapétának köszönhetően otthona meleg, barátságos hangulatot áraszt. Az anyag minősége magas, hosszan tartó használatra alkalmas. Különleges szerkezete miatt nemcsak jól néz ki, de ellen is áll a penészedésnek és az alacsony páratartalmú helyiségekben is megfelelő viseletet biztosít. Ez a tapéta tökéletes viselet lesz mindennapi otthonodban!
Paraméterek
| Típus | Tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Szállítási ideje | 2-3 munkanap |