Leírás és Paraméterek
Ez a különleges Elune tapéta egyedi, csillogó mintával rendelkezik. A kék színű tapéta selymes textúrájának köszönhetően fényesebb és élénkebb hatást kelt. A tapétának három rétege van, amelyeknek köszönhetően erősebb és tartósabb lesz. Az alapréteg vízzel ellenálló anyagból készült, így biztosítva a hosszan tartó minőséget. A második réteg egy speciális szigetelő anyagból áll, amely megvédi a falat az időjárás viszontagságaitól és az UV-sugaraktól is. Végül pedig a harmadik réteg egy csillogásmentes felszínnel rendelkezik, ami tovább növeli a termék minőségét és élettartamát. Ez az Elune tapétafal tökéletes viselet mindenfajta otthonba vagy irodai berendezésbe!
| Gyártó | Grandeco |
| Típus | Készletes Elune tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies, hab felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a különleges Elune tapéta egyedi, csillogó mintával rendelkezik. A kék színű tapéta selymes textúrájának köszönhetően fényesebb és élénkebb hatást kelt. A tapétának három rétege van, amelyeknek köszönhetően erősebb és tartósabb lesz. Az alapréteg vízzel ellenálló anyagból készült, így biztosítva a hosszan tartó minőséget. A második réteg egy speciális szigetelő anyagból áll, amely megvédi a falat az időjárás viszontagságaitól és az UV-sugaraktól is. Végül pedig a harmadik réteg egy csillogásmentes felszínnel rendelkezik, ami tovább növeli a termék minőségét és élettartamát. Ez az Elune tapétafal tökéletes viselet mindenfajta otthonba vagy irodai berendezésbe!
Paraméterek
| Gyártó | Grandeco |
| Típus | Készletes Elune tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies, hab felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |