Leírás és Paraméterek
Ez a szürke alapon, fényes, ezüst absztrakt mintás tapéta egy igazán különleges és modern megjelenést biztosít otthonában. A tapétát könnyen felrakható és tisztítható. Az absztrakt minta segítségével összhangot teremt a lakásban, miközben az egyedi stílusú díszelemeket is megmutatja. A fényes színekkel pedig nagyobb optikai hatást kelt az egészből. Ez a tapéta remek választás minden olyan helyiségbe, amelynek modern hangulatra van szüksége!
| Típus | Készletes tapéta |
| SzÍne | Szürke barna ezüst |
| Gyártó | Domdeco |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Anyaga | Vlies alap, hab felület |
| Minősége | I. osztályú, kiváló |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a szürke alapon, fényes, ezüst absztrakt mintás tapéta egy igazán különleges és modern megjelenést biztosít otthonában. A tapétát könnyen felrakható és tisztítható. Az absztrakt minta segítségével összhangot teremt a lakásban, miközben az egyedi stílusú díszelemeket is megmutatja. A fényes színekkel pedig nagyobb optikai hatást kelt az egészből. Ez a tapéta remek választás minden olyan helyiségbe, amelynek modern hangulatra van szüksége!
Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| SzÍne | Szürke barna ezüst |
| Gyártó | Domdeco |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Anyaga | Vlies alap, hab felület |
| Minősége | I. osztályú, kiváló |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |