Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Domdeco |
| Minőség | I. osztály |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 32cm |
| Színe | Beige, fehér hullám minta, ezüst csillám |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Gyártó | Domdeco |
| Minőség | I. osztály |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 32cm |
| Színe | Beige, fehér hullám minta, ezüst csillám |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |