Leírás és Paraméterek
Az Erismann gyártó Flora katalógusában csillogós habosított, vinyl műanyagos felületű rendkívül jól tisztítható tapéták találhatóak. Egyszínű, csillogó, csíkos, tégla mintás, szövött hatású virágos és leveles tapéták vannak.
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53 cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, lángálló, szárazon maradék nélkül eltávolítható tapéta. |
| Illesztése | 21,5cm |
| Stílus | Modern, natur, strukturált felületű, kockás, szövetmintás tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, Folyosó, Konyha, Étkező, Nappali |
| Szállítási idő | 5-7 munkanap |
Leírás
Az Erismann gyártó Flora katalógusában csillogós habosított, vinyl műanyagos felületű rendkívül jól tisztítható tapéták találhatóak. Egyszínű, csillogó, csíkos, tégla mintás, szövött hatású virágos és leveles tapéták vannak.
Paraméterek
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53 cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, lángálló, szárazon maradék nélkül eltávolítható tapéta. |
| Illesztése | 21,5cm |
| Stílus | Modern, natur, strukturált felületű, kockás, szövetmintás tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, Folyosó, Konyha, Étkező, Nappali |
| Szállítási idő | 5-7 munkanap |